chcę byś wiedział

Macierzyństwo mnie wzrusza. Nic na to nie poradzę! Uwielbiam fotografować kobiety, zwłaszcza w okresie ciąży, kobiety karmiące i z niemowlętami w ramionach! Macierzyństwo to ogromna siła,  napędzana hormonami miłości i wytrwałości, siły i zrozumienia. Od pierwszego etapu, od samego początku jest piękne i dodaje kobiecie niesamowitego blasku.

Czekając na dziecko

Ciąża to czas szczególny, wyjątkowy. Choć na początku wydaje się długi, szybko upływa.  Nie czekaj więc do ostatniej chwili z decyzją dotyczącą  sesji ciążowej, bowiem najlepszym terminem do jej wykonania jest czas pomiędzy 30 a 32 tygodniem . Brzuszek jest już dobrze widoczny a  Twoje samopoczucie pozwala na realizację sesji. Telefonicznie lub osobiście omawiamy szczegóły dotyczące Twoich oczekiwań, stylizacji oraz miejsca wykonania sesji. Jeśli chcesz może to być sesja studyjna, plenerowa lub w domowym zaciszu. Sama zdecydujesz czy na zdjęciach będziesz tylko Ty czy również ktoś Tobie bliski – partner, maż lub rodzeństwo dziecka. Decyzję pozostawiam Tobie. To Twój czas, więc musisz czuć się komfortowo i swobodnie a ja podpowiem jak wyglądać pięknie.  Mnie również zależy mi na tym, aby wykonane zdjęcia stały się wspaniałą pamiątką, którą będziesz chciała dzielić się z najbliższymi.

Podczas sesji wykonam wiele ujęć, lecz to Ty samodzielnie wybierzesz te, które przypadną Ci do gustu. Zostaną one poddane subtelnej obróbce i retuszowi.  W pakiecie otrzymasz płytę z indywidualnym nadrukiem w firmowym etui, odbitki fotograficzne w estetycznym opakowaniu oraz solidną porcję emocji i ulotnych chwil zamkniętą w kadrach.

Mogę Ci również towarzyszyć w pierwszych chwilach Twojego macierzyństwa. Jeśli warunki pozwolą, chętnie odwiedzę Was w szpitalu . Mini sesje tego typu ustalamy indywidualnie po narodzinach dziecka, kiedy już troszkę odpoczniesz i będziesz gotowa na odwiedziny.

Rodzina się powiększa

Wasze dziecko – Mały cud, leży obok Ciebie! Nadal nie możesz w to uwierzyć, że oto jest, że można tak mocno kochać. Zdajesz sobie sprawę że codziennie jest inne, że szybko się zmienia. Chcesz zachować te ulotne chwile bliskości na zawsze. Dlatego tak ważne jest aby sesje noworodkowe wykonać najszybciej, jak to możliwe, koniecznie do 14 dnia życia dziecka. Wiem, że jesteś jeszcze zmęczona i ciężko się wybrać na sesję. To nic. Wystarczy że do mnie przyjedziesz, a ja zajmę się wszystkim. Sesje wykonuję w studio wyposażonym w różnorodne dodatki i rekwizyty. Pozostali członkowie rodziny mogą pojawić się w końcowym etapie sesji, abyśmy mogli wykonać rodzinne ujęcia. W zależności od snu dziecka sesja może trwać od 3-5 godzin. Powstanie wiele ujęć, z których wybierzesz najlepsze. Te poddaję obróbce i nagrywam na płytę. W pakiecie otrzymasz duże pliki umożliwiające różnego rodzaju wydruki oraz pliki przygotowane do publikacji w internecie, abyście mogli łatwo dzielić się Waszym szczęściem z innymi.

Jeśli nie jesteś przekonana do sesji noworodkowej w takim wykonaniu, mam dla Ciebie inną propozycję – naturalną, domową sesję rodzinną. Ty i Twoje maleństwo, bliskość i rodzinna atmosfera. Tak po prostu, tak naturalnie.

Czas dla rodziny

Dzięki temu, że nasi dziadkowie i rodzice doceniali wagę fotografii rodzinnej, dziś możemy cieszyć się z tych niepowtarzalnych pamiątek. Choć prawie każdy z nas posiada w domu aparat, wykonanie profesjonalnych ujęć nie jest łatwe. Warto więc umówić się na profesjonalną sesję zdjęciową w wyjątkowo przystępnej cenie.

Charakter sesji rodzinnej dobieramy kierując się tym, co lubicie i jacy jesteście. Może być to sesja na łonie natury ze światłem rysującym obrazy, w lesie, na łące, nad rzeką czy na żółtym od sierpniowego słońca ściernisku. Miejscem sesji może być Wasz dom, kuchnia w której parzycie pachnącą kawę, wspólnie szykujecie śniadania, weranda pełna śmiechu dzieci zajadających tosty z dżemem wiśniowym, czy radosne gonitwy po mokrym od wody trawniku. Emocje i całkowity luz – zdjęcia tak naturalne, że będą Was cieszyć codziennie.

Podobają Ci się nasze pomysły? Masz ochotę na rodzinną sesję zdjęciową?

z miłości do zwykłej niezwykłości

SMALL THINGS

BIG FEELINGS

View Our Work